Pokochać samego siebie

Cena: 23.90 PLN
szt.

Wydawnictwo: PROMIC
Autor: Joël Pralong
ISBN: 978-83-7502-378-7
Rok wydania: 2013
Format: 116 x 190 mm
Ilość stron: 352
Oprawa miękka

Niektórzy powiadają: „Mam silną wolę. Robi ze mną, co chce”. Niestety, taka sytuacja, bynajmniej nie tak znowu osobliwa, rodzi wiele kłopotów, czasem nawet prowadzi do tragedii. Pisze o tym Joël Pralong, szwajcarski kapłan, od lat zajmujący się „młodzieżą z nazbyt silną wolą” i mającą problemy emocjonalne. W tej książce, która jest swoistym przewodnikiem po charakterze, pokazuje jak nad nim skutecznie zapanować. Uczy przy tym, odwołując się do przykładów wziętych z życia i literatury, dojrzałego dystansu do samego siebie. Powiada, iż choć nie mamy wpływu na naszą urodę, wciąż mamy wpływ na swoją minę. A to już coś! To naprawdę wiele!

Joël Palong – szwajcarski kapłan znany polskiemu czytelnikowi z publikacji Wydawnictwa PROMIC pt. „Słabość i moc. Paweł z Tarsu i Teresa z Lisieux”, zajmuje się pomocą młodzieży dotkniętej problemami emocjonalnymi. Przed wstąpieniem do seminarium duchownego pracował jako pielęgniarz w szpitalu psychiatrycznym, gdzie doznał głębokiego wstrząsu, widząc stosowane tam metody terapeutyczne sprzeczne z chrześcijańską wizją człowieka. Jest cenionym spowiednikiem i duszpasterzem młodzieży. Pomaga też rodzinom, które utraciły kogoś bliskiego wskutek tragedii samobójstwa.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634