Powszechna Komunia

Cena: 11.00 PLN
szt.

Wydawnictwo: Pallottinum
Autor: Ks. Kazimierz Sierpowski
ISBN: 83-7014-484-5
Format: 120x205mm
Stron: 97
Oprawa miękka

Wydanie II poszerzone.

Współczesny człowiek z wielką determinacją poszukuje zrozumienia otaczającej go rzeczywistości i swojego w nim miejsca. Według Autora na to zapotrzebowanie odpowiada idea “powszechnej komunii” – jedności, która każe patrzeć na świat nie fragmentarycznie, lecz całościowo, widzieć nie pojedyncze fakty, ale całość, dostrzegać w świecie głęboki sens i prawdę. Ks. Kazimierz Sierpowski książkę tę dedykuje wielkiemu orędownikowi jedności – Janowi Pawłowi II. W Roku Eucharystii nabiera ona szczególnego znaczenia, bowiem treścią Eucharystii – powszechnej komunii – jest właśnie jedność!

Autor tak zachęca do podjęcia wspólnych rozważań: “W mojej publikacji zawracam uwagę ludziom myślącym, zwłaszcza myślącej młodzieży, na ład i porządek świata materialnego, na celowy, ukierunkowany rozwój całej rzeczywistości, na Twórcę tego ładu i na zamierzony przez Niego kierunek rozwoju. (…)Mam nadzieję, że rozdziały o powszechnej komunii na różnych jej poziomach dopomogą niejednemu z nas odnaleźć prawdę o sobie i o otaczającej nas rzeczywistości.”

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634