Rachunek sumienia dla narzeczonych i młodych małżonków

Cena: 0.95 PLN
szt.

Wydawnictwo: Archidiecezjalne Wydawnictwo Łódzkie
Autor: ks. Robert Jaśpiński
ISBN: 978–83–89790–38–5
format: A6
stron: 16
oprawa zeszytowa

Sakrament pojednania regularnie praktykowany w takim kontekście jest ogromną pomocą w przygotowaniu się do zawarcia sakramentu małżeństwa, jak również później, by postępować razem w małżeństwie na drodze ku zbawieniu. Ważne jest, by młodzi, myśląc i planując za-warcie sakramentu małżeństwa, podjęli przygotowania nie tylko materialne, jak: sala, orkiestra, kuchnia, kreacja, muzyka na ślub, ale przygotowali się także duchowo.
Sakrament pojednania dobrze przygotowany i przeżyty jest ważnym elementem przygotowań do zawarcia sakramentu małżeństwa. W tradycji Kościoła przyjęło się, że w ważnych momentach życia, podsumowując jakiś jego etap, katolicy odprawiają spowiedź generalną. Tak też winno być przed zawarciem sakramentu małżeństwa. Książeczka „Rachunek sumienia dla narzeczonych i młodych małżonków” ks. Roberta Jaśpińskiego jest cenną ku temu pomocą.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634