Śladami Chrystusa – książka z płytą CD

Cena: 26.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników
Autor: praca zbiorowa
ISBN: 9788374014557
Format: 160x160mmm
Stron: 96
Oprawa Twarda

Okres Wielkiego Postu pomaga nam uświadomić sobie, jak wielką tajemnicą jest miłość Boga do człowieka. Przecież Syn Boży został ukrzyżowany, by ludzie otrzymali zbawienie. Do refleksji nad tajemnicą Bożej Miłości i obecnością Boga w naszym życiu zaprasza o. Łukasz Buksa OFM.

W książce „Śladami Chrystusa” znajdziemy rozważania drogi krzyżowej, tekst gorzkich żali, litanie do Najdroższej Krwi Chrystusa oraz teksty pieśni wielkopostnych i pasyjnych (łącznie z wykonywanymi na płycie przez o. Łukasza).

Piękna oprawa graficzna, w której dominują obrazy przedstawiające stacje drogi krzyżowej będzie pomocą w odbiorze treści rozważania. Pieśni wielkopostne w wykonaniu o. Łukasza wzruszają liryzmem i zapraszają do rozmyślania nad tajemnicą Krzyża.

Wejdźmy z wiarą w atmosferę Wielkiego Postu pełną zadumy, refleksji, rozważania męki i śmierci Pana Jezusa. Niech doprowadzi nas ona do odkrycia, że jest dla nas nadzieja, którą przyniósł nam Syn Boży.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634