ŚWIADKOWIE PRAWDY Z TEJ ZIEMI

Cena: 26.00 PLN
szt.

Wydawnictwo i Drukarnia Św.Krzyża
Autor:ks. Jan Kochel
ISBN: 978-83-7342-537-8
Format: 165×235 mm
Stron: 349
Rok wydania: 2016
Okładka Miękka

„Każdy święty jest jakby promieniem światła wychodzącym ze słowa Bożego” – to słowa papieża seniora Benedykta XVI.
Ks. Jan Kochel przedstawia galerię śląskich świętych, błogosławionych i sług Bożych w kontekście słowa Bożego za pomocą metody „lectio divina”, czyli: czytaj – rozważ – módl się – żyj słowem.
Każdy przedstawiony tu święty i błogosławiony wcielił w swoje życie jakiś fragment Ewangelii.
Warto sięgać po współczesne żywoty świętych, które nie są już tak patetyczne jak dawniej. Dziś żywoty te ocierają się o codzienność i zwyczajność. Kościół wynosząc na ołtarze świętych proponuje nam prawdziwe wzorce warte naśladowania w codziennym życiu wbrew temu, co lansuje nam dzisiejszy świat, czyli pustych idoli i antywzorców.
Warto wspomnieć, że książka zawiera także ilustracje poszczególnych postaci autorstwa Franciszka Kucharczaka, znanego autora felietonów w „Gościu Niedzielnym”.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634