Święty Franciszek z Asyżu

Cena: 11.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Promic
Autor: Cesare Vaiani
ISBN: 978-83-7502-278-0
Rok wydania: 2011
Format: 110 x 180 mm
Liczba stron: 80
Oprawa miękka

Czy święty Franciszek, który żył przeszło osiem wieków temu, może nam ludziom XXI wieku – zabieganym, zatroskanym o własnej interesy, szukającym sensu życia – cokolwiek zaoferować? Ktoś powie: inne czasy, inni ludzie, inne problemy… i wystarczy mu cukierkowy obraz świętego, który kochał przyrodę i zwierzątka.
Warto jednak bliżej poznać tego Szaleńca Bożego, który wciąż zadziwia świadectwem życia i bezkompromisową osobowością, zawstydzając nas swoją wiarą, miłością Boga i wypływającym z niej szacunkiem dla bliźniego.
Ta niepozorna książeczka o Biedaczynie z Asyżu, opowiada o życiu, cudach oraz kulcie, jakim Franciszek został otoczony po śmierci. Pozwala przy tym odkryć prawdziwe oblicze tego, którego przyjacielem stał się siejący grozę wilk z Gubbio, o czym także tu mowa.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634