Tajemnica Maryi – “Esprit”

Cena: 34. PLN
szt.

Wydawnictwo Esprit
Autor:René Laurentin, François-Michel Debroise
ISBN:978-83-63621-01-8
Format: 130×200 mm
Rok wydania: 2012
Stron: 312
Oprawa broszurowa

Tajemnica Maryi. Życie matki Bożej w niezwykłych objawieniach mistyków i świętych.
Czworo uznanych mistyków – Maria de Agréda, Anne-Catherine Emmerich, Maria Valtorta oraz Consuelo – opisywało historie życia Maryi, które szeroko uzupełniały słowa Ewangelii. Czworo innych równie znanych mistyków – Theresa Neumann, Luz Amparo Cuevas, Domenico i Rosa – przekazało nam dalsze fragmenty historii życia Dziewicy.

Jaka jest historyczna i duchowa wartość tych tekstów? Na czym opiera się ich autentyczność? W jakim sensie te historie “życia ukrytego” były owocem natchnienia z wysoka?
Poszukując odpowiedzi na te pytania, autorzy – ksiądz i świecki specjalista – poświęcili cztery lata na spójne i rygorystyczne śledztwo dotyczące siedemdziesięciu siedmiu wydarzeń z życia Maryi. Ich wnioski przynoszą fenomenalną i zaskakującą wiedzę o życiu Maryi, pozwalając czytelnikom przeniknąć poza zasłonę Wielkiej Tajemnicy.
Odkryj niezwykłe Tajemnice Maryi i poznaj matkę Jezusa, jakiej do tej pory nie znałeś.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634