UZALEŻNIENIA-HAZARD

Cena: 20.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
Autor: Iwona Niewiadomska, Małgorzata Brzezińska, Bernadeta Lelonek
ISBN: 83-89659-31-X
Format: 105x165mm
Stron: 240
Rok wydania: 2005
Oprawa miękka

Celem książki jest przybliżenie czytelnikowi zagadnień związanych z hazardem, a w szczególności uzależnienia od gier losowych.

Książka wyjaśnia podstawowe pojęcia związane z hazardem, ukazuje popularność gier losowych w różnych społeczeństwach i kulturach, charakteryzuje uzależnienie od tego typu aktywności oraz przedstawia czynniki , które zwiększają ryzyko nałogowego grania, prezentuje somatyczne, psychiczne i społeczne konsekwencje nadmiernego angażowania się w hazard, przedstawia strategie zapobiegania uzależnieniu oraz oraz formy pomocy dla nałogowych graczy. Na końcu zajmuje się błędnymi przekonaniami dotyczącymi gier losowych.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634