UZALEŻNIENIA-TYTOŃ

Cena: 20.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
Autor: ks. Czesław Cekiera
ISBN: 8389659220
Format: 105x165mm
Stron: 174
Rok wydania: 2005
Oprawa miękka

Książka Tytoń: fakty i mity została poświęcona zarówno wielostronnej analizie zagadnień związanych z paleniem i uzależnieniem od nikotyny, jak również możliwościom zapobiegania tego typu problemom.

W kontekście szkód wywoływanych przez dym papierosowy powstają pytania: Dlaczego dzieci sięgają po papierosy? Dlaczego niektórzy decydują się na palenie, wiedząc, iż jest ono czynnikiem zwiększającym ryzyko nowotworu lub choroby wieńcowej serca?

Książka ta została poświęcona zarówno wielostronnej analizie zagadnień związanych z paleniem, jak również możliwościom zapobiegania tego typu problemom.

Pozycja ta porusza problematykę palenia tytoniu w przeszłości i w czasach współczesnych, ukazuje ocenę etyczną używania wyrobów tytoniowych, prezentuje skutki biernego i czynnego palenia, przedstawia możliwości zapobiegania problemom tytoniowym oraz sposoby leczenia uzależnienia od nikotyny, a także obala mity związane z nikotynomanią.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634