W ODPOWIEDZI NA DAR MIŁOŚCI

Cena: 9.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
Autor: Andrzej Derdziuk OFMCap
ISBN: 9788375480351
Format: 130x200mm
Stron: 84
Rok wydania: 2010
Oprawa miękka

Trzeci tomik Andrzeja Derdziuka OFMCap z serii Biblioteka kapucyńska nosi tytuł “W odpowiedzi na dar miłości” i dotyczy refleksji nad tajemnicą Trójcy Świętej.

Zamieszczone w książce teksty są zapisem rekolekcji wygłoszonych przez o. Andrzeja dla krajowych przedstawicieli Akcji Katolickiej w październiku 2009 roku w Warszawie na zaproszenie bpa Mariusza Leszczyńskiego.

W sześciu konferencjach w prostej i zrozumiałej formie języka mówionego zostały podjęte tematy wiary, odniesienia chrześcijanina do Ojca, Syna i Ducha Świętego oraz kwestii grzechu i powołania do wielkości. W przystępnym języku, zobrazowane przykładami zostały przedstawione kwestie ważne dla wiary człowieka żyjącego w zsekularyzowanym świecie. Dziś niezmiernie istotne jest ewangelizowanie ludzi chodzących do kościoła i modlących się w domu, ale zbyt mało rozumiejących i przeżywających prawdy wiary. Książka o. Andrzeja spełnia zapotrzebowanie na praktyczny wykład ważnych treści ewangelicznych. W tekstach konferencji wybrzmiewa umiłowanie Pisma Świętego oraz nauczania Kościoła i uwidacznia się zdolność ich odnoszenia do konkretnych sytuacji napotykanych przez ludzi naszego wieku. Ich adresaci należący do zwykłych chrześcijan znajdą wiele praktycznych uwag odnoszących się do jakości życia wiarą. Poprzednie ksiązki rozchodzące się w ponad tysięcznych nakładach potwierdzają zapotrzebowanie na tego typu literaturę.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634