Więcej Nieba

Cena: 28.90 PLN
szt.

Wydawnictwo: Koinonia
Autor: Bill Johnson
ISBN: 978-83-601-2453-6
Format: 160x230mm
Stron: 178
Rok wydania: 2010
Oprawa twarda

Czy może być coś lepszego od codziennego przebywania w obecności Boga? Bill Johnson jest pastorem kościoła, w którym nadprzyrodzone spotkania z Bogiem mają miejsce regularnie, a cuda są powszechne. W Więcej nieba Bill Johnson pomaga nam szukać Bożej obecności, dzieląc się zasadami, które poznał, oraz prawdziwymi historiami z jego kościoła i służby. Dzięki tej książce nauczysz się, co to znaczy doświadczać Boga, zamiast tylko na Niego czekać. Przygotuj się na realne spotkanie z Bogiem, który przemieni twoje życie!

Książka Więcej nieba pomaga sporządzić mapę dróg, które prowadzą do takiej relacji z Bogiem, o jakiej zawsze marzyliśmy. Zaczynając od własnych, szczerych opowieści o osobistej desperacji w pragnieniu doświadczenia obecności Boga, Bill Johnson zabiera nas w podróż, która nie tylko definiuje duchowy głód, ale także wyjaśnia, jak Bóg odpowiada na nasze modlitwy. Wielu dzisiaj pisze o przychylności i osobistej relacji z Bogiem. Jednak w tej książce zaskakuje nas punkt widzenia autora. Ma on rzadki dar pełnego zrozumienia naszego pokolenia. Jeśli szukasz książki o silnym fundamencie biblijnym, skoncentrowanej na prowadzeniu Chrystusa i na zależności od Ducha Świętego w pójściu za tym prowadzeniem – oto Więcej nieba.

 

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634