Wspomnienia S. Łucji z Fatimy – Tom II

Cena: 10.00 PLN
szt.

Wydawnictwo:Pallottinum
ISBN:83-7014-464-0
nr wydania:1
Data wydania:2003
Format:A5
Liczba stron:199
Oprawa miękka

Zebrał Ludwik Kondor SVD, wprowadzenie i przypisy: Ks. Dr Luciano Cristino.

Na drugi tom “Wspomnień S. Łucji z Fatimy” składa się wspomnienie piąte (o ojcu) i wspomnienie szóste (o matce). Książka powstała w konsekwencji obchodów Międzynarodowego Roku Rodziny. Powodowana duchem wsparcia dla rodziny, Siostra Łucja, pozostająca w klasztorze i posłuszna swoim przełożonym, pomimo pewnych ograniczeń, spisała “Wspomnienia”, dotyczące jej ojca (Piąte wspomnienie) i matki (Szóste wspomnienie). Wspomnienie “rodziców, którzy byli wspaniałym przykładem chrześcijańskiej rodziny, zjednoczonej w wierze, nadziei i miłości”, są Listem Siostry Łucji skierowanym do każdego człowieka zainteresowanego pomyślnością małżeństwa i Rodziny.

Zebrane i opracowane teksty wraz z fotografiami pokazują wszystkim wierzącym, drogę do świętości. Oby orędzie ich życia pozostało zawsze żywe, aby oświetlać drogę ludzkości! – Powiedział o błogosławionych pastuszkach Jan Paweł II.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634