Wystarczy kochać Karol zmienił nasze życie

Cena: 19.95 PLN
szt.

Wydawnictwo: Edycja Św. Pawła
Autor: Jadwiga Bilska, Paweł Bilski
ISBN: 978-83-7797-531-2
Format: 125x195mm
Stron: 192
Oprawa broszurowa

Książka jest wspomnieniem pięknych chwil rodziców i rodzeństwa, które spędzili z Karolem cierpiącym na zespół Downa. Autorzy – mama i brat – nie unikają też tego, co trudne, aby pokazać, że można, że się da, że trzeba chcieć… Publikacja jest również świadectwem zaufania Bogu, że urodzenie niepełnosprawnego dziecka i opieka nad nim nie tylko ma sens, ale jest też szczególną misją.

Jan Paweł II mówił często, że dzieci są darem dla rodziny, źródłem nadziei i natchnieniem. I tak jest również w tym przypadku. Karol zainspirował swojego brata Pawła, który stworzył wiele projektów dla dzieci niepełnosprawnych i z wielkim oddaniem pracuje na ich rzecz, o czym również możemy przeczytać w książce.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634