Z procą na olbrzyma. Lekcje Dawida. Jak zmierzyć się z czymś, co cię przerasta?

Cena: 34.00 PLN
szt.

Wydawnictwo RTCK
Autor:Szustak Adam
Forma:płyta kompaktowa CD
Rok wydania: 2016

Problemy i trudności są po to, aby ukształtować i wzmocnić człowieka. Pokonaj je! Jeżeli zmagasz się dzisiaj z czymś, co cię przerasta, jeśli frustrują cię niezrealizowane marzenia, jeśli boisz się o przyszłość siebie lub swojej rodziny, …to koniecznie posłuchaj tego audiobooka.

„Z procą na olbrzyma…” to zestaw konkretnych przykładów, wskazówek i ćwiczeń, stanowiących drogowskaz do rozwiązywania problemów, które wydają się nie do rozwiązania. To również barwna i obrazowo przedstawiona historia Dawida, która każdego z nas czyni naocznym świadkiem wydarzeń z życia króla, zapraszając tym samym do niesamowitej przygody.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634