Z tylickiej ambony tom X

Cena: 39.90 PLN
szt.

Wydawnictwo: BIBLOS
Autor: Ks. Marian Stach
ISBN: 978-83-7793-904-8
Format:
Liczba stron: 424
Wydanie: STYCZEŃ 2023
Oprawa miękka

Dziesiąty tom z serii „Z tylickiej ambony” poświęcony jest młodzieży. Autor zamieścił w nim rozważania na każdy z etapów ich młodzieńczego życia. Znajdziemy tu nauki przed przyjęciem sakramentu bierzmowania, na koniec szkoły, przed maturą, ale także te związane z rokiem liturgicznym – na rekolekcje adwentowe, wielkopostne, zamyślenia listopadowe czy poświęcone Różańcowi.

Rozważania te mogą być inspiracją dla duszpasterzy do układania homilii, rekolekcji czy dni skupienia dla młodzieży, jak również dla pedagogów, wychowawców i wszystkich, którym na sercu leży dobro nowego pokolenia, do rozmowy z młodymi. A w czasach ogólnego chaosu i różnego rodzaju zniewoleń ukształtowanie i zachowanie wolności ducha oraz godności człowieka wydaje się sprawą priorytetową.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634