Za Jezusem Miłosiernym

Cena: 5.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Apostolicum
Autor: ks. Michał Dłutowski
ISBN: 978-83-7031-834-5
Format: 120×165 mm
Stron: 128

Książka skierowana jest do człowieka, któ­ry się nawraca i woła: „Chcę zmienić życie!”. Nie wie jednak, od czego zacząć, bo wszystko zostało tak zagmatwane z powodu grzechu, że się pogu­bił. Rada jest niezwykle prosta: pójdź za Jezusem Miłosiernym. Nie bądź przy tym, co jest śmier­cią, lecz przy Tym, Kto jest Życiem. Powstała, by przekazać to, co jest najważniejsze dla człowieka, który chce zmienić na lepsze własne życie. Zawiera reguły, sentencje, przestrogi, modli­twy. Za Jezusem Miłosiernym to książka zachęca­jąca każdego z nas do dążenia do chrześcijańskiej doskonałości, do świętości – wyznaczonej miarą miłosierdzia – jaką człowiek osiąga, naśladując Chrystusa.
Pragnieniem autora było ukazanie mądrości miłosierdzia czerpanej z Pisma Święte­go, dzieł wielu świętych, zwłaszcza św. Faustyny i bł. ks. Michała Sopoćki.
Treść tej książki może być pomocna dla tworzących się coraz częściej wspólnot miłosierdzia, by umacniać je w tym waż­nym charyzmacie na nasze czasy.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634