Za życie Świata. Rozważania drogi krzyżowej

Cena: 18.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Salwator
Autor: red. Dawid Czaicki
ISBN: 978-83-7580-469-0
Format: 120x180mm
Liczba stron: 206

Rozważanie poszczególnych stacji jest dla człowieka wierzącego spojrzeniem we własne serce. Współczesny człowiek, na co dzień zagoniony, potrzebuje się zatrzymać, by spojrzeć w oczy Jezusa Miłosiernego, by doświadczyć Jego spojrzenia!

To spojrzenie jest spojrzeniem miłości, która przebacza, która daje nową nadzieję!

Publikacja Za życie świata. Rozważania drogi krzyżowej wpisuje się w Nadzwyczajny Rok Miłosierdzia. Jednocześnie jest zaproszeniem do wyruszenia na drogę krzyżową, by tam doświadczyć ogromu Bożego miłosierdzia. Każda droga krzyżowa przeżywana z wiarą jest również drogą nawrócenia i uleczenia z bolących nas ran.
Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634