Żarty bez pokuty

Cena: 19.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Jedność
Autor: Zbigniew Jujka
ISBN: 978-83-7660-503-6
Stron: 160
Format: 150×150
Rok wydania: 2012
Oprawa: twarda

Przedstawiam Państwu do refleksji serię żartów rysunkowych opowiadających o świętach, obrzędach i zwyczajach chrześcijańskich, dotykających naszych zachowań etycznych, naszej moralności – sacrum i profanum (…). Wierzę, że Czytelnicy dobrze rozumieją moje intencje. Odważam się być może czasem pośmiać ze spraw bardzo poważnych. Niektórzy mówią, że satyra obala trony. Niech obejrzenie tej książeczki co najmniej wyeliminuje parę zbędnych przywar, a już uznam, że warto było się potrudzić. (…) W tych rysunkach bardziej zależy mi na pobudzeniu do refleksji, aniżeli burzy śmiechu, choć jak to się mówi – śmiech to zdrowie. A więc na zdrowie!
Zbigniew Jujka

Zbigniew Jujka, znany karykaturzysta, od debiutu w 1953 r. stworzył kilkadziesiąt tysięcy rysunków satyrycznych, publikowanych w wielu czasopismach i dziennikach, również zagranicznych. Wydał ponad pięćdziesiąt albumów autorskich, zilustrował kilkadziesiąt książek. Jego prace były publikowane w wielu albumach poświęconych polskiej i europejskiej satyrze, wydanych w kraju i za granicą. Wielokrotnie nagradzany, także w międzynarodowych konkurach satyrycznych.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634