Zarządzanie wiedzą, czyli ekonomia szczęścia

Cena: 24.90 PLN
szt.

Wydawnictwo: Bernardinum
Autor: Agnieszka Szewczyk
ISBN: 978-83-7823-960-4
Format: 125×195 mm
Stron: 296
Wydanie: wrzesień 2017

Wielokrotnie życzymy naszym bliskim, przy różnych okazjach – szczęścia, a oni i nam tego życzą. O czym wtedy myślimy? Może nieraz składamy te życzenia automatycznie, chociaż z pewnością szczerze. A szczęście ma różne oblicza! Trzeba mądrze wykorzystywać wiedzę, żeby wiedzieć, jak żyć, aby być szczęśliwym. „Dotkliwie odczuwa się bowiem obecnie nadmiar wiedzy przy równoczesnym niedoborze mądrości” (Antoni Kępiński). I jak mówił św. Jan Paweł II: „Nie wystarczy przekazać wiedzę, trzeba tak formować człowieka, by on tę wiedzę chciał i umiał wykorzystać dla dobra swojego i ludzkości”.

I to jest jasna i prosta droga do bycia szczęśliwym w wymiarze społecznym i indywidualnym. Bohaterowie tej książki – gospodyni domowa, biznesmen, lekarz, ksiądz, ojciec, żona, wnuczka… odkryli tę prawdę na różnych etapach swojego życia, czasem w dość tragicznych i ekstremalnych sytuacjach, ale mówią teraz z radością – „już wiem, jak żyć, aby być szczęśliwym”.

Drogi Czytelniku! Jeżeli pragniesz dołączyć do tych szczęśliwych – sięgnij po tę książkę!

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634