Ziołowe ambrozje

Cena: 22.00 PLN
szt.

Wydawca: Wydawnictwo Corsam
Autor: Korżawska Stefania
ISBN: 978-83-930637-5-8
Format: 145x205mm
Liczba stron: 144
Oprawa miękka

“Ziołowe ambrozje” to obszerny zbiór receptur na aromatyczne herbatki, lecznicze nalewki i życiodajne winka. Książka ta nie tylko podaje metody na codzienne dolegliwości, ale także podpowiada, jak dbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Jest to zaproszenie na ziołowe ambrozje, jakie w przeszłości popijały wybitne postacie historyczne.

“Zapraszam Państwa na ziołowe ambrozje wybitnych postaci znanych z historii. Możemy więc popijać tak jak oni ziołowe herbatki, winka czy nalewki i przenieść się choć na chwilę do ich świata, z królem Sobieskim pod Wiedeń, a z hetmanem Żółkiewskim w przerwie między walkami usiąść na urokliwej łące i żuć listki bylicy pospolitej, by zapomnieć o zmęczeniu.”

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634