Zmysł religijny

Cena: 16.00 PLN
szt.

Wydawnictwo: Pallottinum
Autor: Luigi Giussani
ISBN: 83-7014-372-5
Format: 150x210mm
Stron: 231
Oprawa miękka

Il senso religioso

Niniejsza książka ks. Luigi Giussaniego to owoc długoletniego doświadczenia i głębokiej refleksji. Autor na kartach tej książki z właściwą mu pasją i siłą przekonywania tłumaczy, że zmysł religijny przynależy do struktury ludzkiego bytu. Książka może dostarczyć bogatego materiału do refleksji nad człowiekiem i przyczynić się do pogłębienia świadomości chrześcijańskiej.

Książka jest znaczącym wkładem zarówno dla tych wszystkich, którzy czy to już wewnątrz Kościoła czy też poza nim, chcą się do Kościoła przybliżyć w sposób wolny od uprzedzeń i z faktyczną otwartością wobec fascynującej możliwości, jaką stanowi wydarzenie Chrystusa. Poszczególne rozdziały pragną wytyczyć drogę, jaką należy przebyć: drogę rozumności. Bóg, bowiem, objawiając się w czasie i przestrzeni, odpowiada na wymóg człowieka.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634