Żywe bowiem jest słowo Boże, skuteczne… Komentarze do czytań biblijnych na rok A i C – komplet

Cena: 81.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Hlondianum
Autor: ks. Stanisław Ormanty TChr
Format: B5
Oprawa miękka

Obszerne komentarze do I i II czytania (niekiedy psalmu responsoryjnego) oraz do Ewangelii na każdą niedzielę i uroczystość roku liturgicznego A i C.
Skarbnica wiedzy dla przygotowujących homilie, moderatorów grup biblijnych i modlitewnych, katechetów i wszystkich zainteresowanych Pismem Świętym.
Czytelnik znajdzie tu wyjaśnienie wielu oryginalnych pojęć i kontekstów, które czasem umykają w przekładach biblijnych, pozna zwyczaje, zasady i prawa, według których żyli ludzie przywoływani na kartach Biblii.
Autor, prof. PWTW, wykładowca biblistyki, skorzystał z najnowszych źródeł i publikacji polskich i zagranicznych biblistów.
Dodano przejrzysty indeks komentowanych fragmentów biblijnych i wykaz literatury.
Tekst złożony dużą, wyraźną czcionką.
W komplecie taniej, ale każdą ksiażkę można nabyć także oddzielnie.
Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634