BYĆ CHRZEŚCIJANINEM. TEOLOGIA DLA SZKÓŁ ŚREDNICH

Cena: 43.50 PLN
szt.

Wydawnictwo:Towarzystwo Naukowe KUL Lublin
Autor:red. M. Rusecki
ISBN:978-83-7363-467-1
Rok wydania:2006
Ilość stron:868
Oprawa miękka

Niniejsza praca jest adresowana do katechetów, uczniów szkół średnich, studentów i wszystkich tych, którzy chcą pogłębic treść i podstawy wiary; do tych którzy wątpią, by pomóc im przezwyciężyć trudności związane z wierzeniem; do tych którzy szukają Prawdy, Dobra, Miłości; do tych którzy się zagubili w życiu i nie mogą się odnależć lub utracili prawdziwą hierarchię wartości; wreszcie do agnostyków i niewierzących, którzy powaznie traktują swoje zycie i problemy egzystencjalne.
W pracy tej autorzy chcą pokazać, ze teologia i religia to nie tylko nauka o Bogu, ale i – a może przede wszystkim – o człowieku i świecie. Publikacja ma charakter pozytywny, otwarty na problemy ludzkie, społeczne i religijne. Pisana jest w duchu dialogu z inaczej myślącymi i tolerancji.
Nowe wydanie różni się od poprzednich. Wymieniono przede wszystkim niektóre teksty. Dokonano tego nie tyle w przeświadczeniu, że były złe ile, w nadziei, że nowsze ujęcia tematu są lepsze i uwzględniają najnowsze interpretacje teologiczne, odpowiadające potrzebom naszych czasów. Całość uzupełniono kilkoma nowymi opracowaniami zagadnień, których nie podjęto we wcześniejszych wydaniach.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634