Hanna Chrzanowska. Drogowskazy

Cena: 24.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Św. Stanisława BM
Autor: Oprac. Marzena Florkowska
ISBN: 978-83-7422-895-4
Format: 120×160 mm
Stron: 64
Data wydania: kwiecień 2018r.
Oprawa twarda

Drogowskazyzbiór myśli bł. Hanny Chrzanowskiej: o rodzinie, o szkole, o powołaniu, o poczuciu humoru, o starości i inne. Dzięki  jej wspomnieniom czytelnik ma możliwość bliżej poznać  jej życie, poglądy, podejście do ludzi, pracy.

O śmierci. (…)Pielęgniarka wobec cierpień i śmierci zachowuje spokój, powagę i opanowanie.  Niech nie zapomina o modlitwie nawet, gdy się da, z domownikami. Módlmy się za tych, co odchodzą, aby Bóg był im łaskawy. I za tych, co nad śmiercią płaczą.

O poczuciu humoru. (…) Na pierwszą kolację (w Warszawskiej Szkole Pielęgniarstwa) podano straszliwą potrawę: śledzie w cieście. Ponieważ jako dziecko uważałam, że jedzenie obrzydliwości kształci charakter i (…) jadłam ukradkiem sól z cukrem –  kontynuując więc w tym duchu – pożerałam śledzie.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634