Jezus z Nazaretu

Cena: 16.99 PLN
szt.

Wydawnictwo Arystoteles
Autor:Anna Paterek
ISBN: 978-83-8038-013-4
Format: 205 x 285 mm
Liczba stron: 64

Ponad 2000 lat temu w betlejemskiej stajence narodził się Jezus Chrystus, Bóg-Człowiek, Słowo Wcielone. Dorastał pod czułą opieką Maryi i Józefa, a około 30 roku życia objawił się ludziom jako Syn Boży. Rozpoczął realizację dzieła odkupienia, nauczał, uzdrawiał, pociągał za sobą tłumy. Wreszcie wypełnił swoje posłannictwo, dobrowolnie oddał się w ręce okrutnych oprawców i poniósł męczeńską śmierć na krzyżu, aby w ten sposób odkupić ludzkie grzechy i dać ludziom zbawienie. Do dziś celebrujemy dwa razy do roku pamiątkę tych wydarzeń, obchodząc święta Bożego Narodzenia oraz Wielkiejnocy.
W jubileuszowym roku chrztu Polski warto przypomnieć sobie sylwetkę tego, który dał początek chrześcijaństwu, raz jeszcze prześledzić koleje jego ziemskiego życia, przejść razem z nim jerozolimskimi drogami chwały oraz odrzucenia, towarzyszyć mu w drodze krzyżowej na Golgotę. Warto odtworzyć historię rozwoju Chrystusowego kultu, zapoznać się z najważniejszymi miejscami poświęconymi w szczególny sposób Jezusowi oraz materialnymi pamiątkami, jakie po nim pozostały. Warto poznać i przemyśleć Chrystusowe objawienia, jego obietnice i przestrogi.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634