Kazania radiowe 1992–2002

Cena: 32.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Liberton
Autor: Ks. Piotr Pawlukiewicz
ISBN: 83- 910699-6-6
Liczba stron: 300
Rok wydania: 2002
Oprawa miękka

Na jego kazaniach zawsze są tłumy. Przychodzą słuchać ich nawet niewierzący! Ludzie ustawiają się w “kolejki”, aby posłuchać jego rekolekcji. Konferencje na mp3 robią olbrzymią furorę w internecie, a książki sprzedają się jak “ciepłe bułeczki”.

O kim mowa? Oczywiście o ks. Piotrze Pawlukiewiczu!

Być może nie miałeś okazji słuchać kazań ks. Pawlukiewicza, które wygłaszał w kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Nic straconego! Mamy dla Ciebie zbiór kazań, które zostały wygłoszone w latach 1992-2002. Jak pisze ks. Pawlukiewicz: “Przygotowanie i wygłoszenie każdego z nich było dla mnie zawsze niemałym przeżyciem (…), radiowej mszy świętej słucha w każdą niedzielę o godzinie 9.00 około sześciu milionów Polaków”.

W kazaniach odnajdziesz liczne wskazówki dotyczące Ewangelii i swojego życia. Pomogą Ci one przetrwać trudne chwile.

Poprzez swoje kazania ksiądz Pawlukiewicz chce dotrzeć do ludzi niewierzących i “wierzących niepraktykujących”. I udaje mu się to osiągnąć, bo przychodzą na nie nawet niewierzący!

Sięgnij po tę książkę i zapoznaj się z homiliami ks. Pawlukiewicza oraz czerp z nich inspirację na każdy dzień.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634