KONGREGACJA DS. DUCHOWIEŃSTWA KAPŁAN SZAFARZ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Cena: 7.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Biblos
ISBN:978-83-733296-7-6
rok wydania:2011
ilość stron:70
format:A5

Pomoce dla spowiedników i kierowników duchowych.

„Trzeba powrócić do konfesjonału jako miejsca sprawowania sakramentu pojednania, ale także jako miejsca, w którym należy «przebywać» częściej, aby wierny mógł znaleźć miłosierdzie, radę i umocnienie, mógł poczuć się kochany i zrozumiany przez Boga oraz doświadczać obecności miłosierdzia Bożego obok rzeczywistej Obecności w Eucharystii”. (…)
Przyjmując wezwanie Ojca Świętego i dążąc do wyrażenia jego głębokiej intencji, w niniejszych pomocach zamierza się przekazać kolejny owoc Roku Kapłańskiego – użyteczne narzędzie dla formacji stałej duchowieństwa oraz wsparcie dla nowego odkrycia niekwestionowanej wartości celebracji sakramentu pojednania i kierownictwa duchowego. (Z Prezentacji)

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634