Niegrzeczne dziewczynki w Biblii

Cena: 34.90 PLN
szt.

Wydawnictwo: Aetos Media
Autor: Higgs Liz Curtis
ISBN: 9788361097303
Rok wydania: 2014
Liczba stron: 360
Okładka miękka za skrzydełkami

Bestsellerowa autorka Liz Curtis Higgs przedstawia dziesięć intrygujących kobiet z kart Pisma Świętego – ich skomplikowane historie mogą dać wiele do myślenia współczesnym czytelniczkom zmagającym się z podobnymi problemami.
Dziesięć z najsłynniejszych femmes fatales w Piśmie Świętym paraduje na stronach tej książki w sytuacjach, które dobrze znamy. Ewa, żona Potifara, Dalila, żona Lota, Mikal, Safira, Jezebel, Samarytanka przy studni, Rachab i ewangeliczna Jawnogrzesznica – czego może nauczyć się współczesna czytelniczka od biblijnych „niegrzecznych dziewczynek”?

Liz Curtis Higgs po mistrzowsku eksponuje aktualność historii biblijnych, zestawiając losy bohaterek ze współczesnymi realiami. Każdy rozdział rozpoczyna się od fikcyjnej historii rozgrywającej się w naszych czasach, ale nawiązującej do postaci „niegrzecznej dziewczynki” z kart Biblii, której jest poświęcony dany rozdział. Autorka z werwą i humorem relacjonuje szczegóły opowieści biblijnej, wskazując na wnioski, które płyną z niej dla współczesnych kobiet. Przemyślenie i osobiste zastosowanie tych lekcji ułatwiają pytania do refleksji lub do dyskusji w grupie zamieszczone na końcu każdego rozdziału.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634