Osoby konsekrowane i ich misja w szkole

Cena: 6.00 PLN
szt.

Wydawnictwo: Pallottinum
Autor: Kongregacja Wychowania Katolickiego
ISBN: 83-7014-460-8
Format: 170x240mm
Stron: 44
Oprawa kartonowa

Dokument Kongregacji Wychowania Katolickiego. Refleksje i wskazania. Bardzo ważny i użyteczny dokument dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób uczestniczą w procesie nauczania. Wydanie posiada punktowane marginalia co ułatwia znalezienie konkretnego zagadnienia.

Kongregacja Wychowania Katolickiego chce się podzielić niektórymi refleksjami, podać ukierunkowania i pobudzić do dalszego zastanowienia się nad misją wychowawczą i obecnością osób konsekrowanych w szkole, nie tylko katolickiej. Niniejszy dokument jest adresowany głównie do członków instytutów życia konsekrowanego i stowarzyszeń życia apostolskiego, jak również do tych, którzy zaangażowani w misję wychowawczą Kościoła, podjęli w różnych formach rady ewangeliczne.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634