Pokochaj zdrowie

Cena: 15.00 PLN
szt.

Wydawca: Wydawnictwo Corsam
Autor: Korżawska Stefania
ISBN: 978-83-64049-04-0
Format: 140x205mm
Liczba stron: 80
Oprawa miękka

“Pokochaj Zdrowie” to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli herbat Stefanii Korżawskiej! Książka podpowiada, jak na bazie Twoje ulubionej mieszanki – między innymi Mistrzowskiej, Ziemiańskiej i Hetmańskiej – przygotować doskonały syrop, winko i nalewkę! Dotąd popijane wyłącznie w formie pysznej herbatki – teraz do wykorzystania także w zupełniej nowej postaci. Książka podpowie także, jak wykorzystać proponowane przez nas zioła pojedyncze – w tym nasiona marchwi, kwiat mniszka, kurdybanek, uczep i wiele innych! Zdziwisz się, jak wiele prostych, a zarazem niespotykanych zastosowań kryje się w tych niezwykłych ziołach!

Aby mieć pewność, że użyte przez Ciebie składniki pochodzą z czystych i sprawdzonych źródeł, zawsze wybieraj te z ekologicznych upraw. Możesz je znaleźć także w naszych zakładkach “pojedyncze zioła” oraz “mieszanki ziołowe”. Bo tylko zdrowe zioła pozwolą Ci cieszyć się ich doskonałym, naturalnym smakiem i dobroczynnym działaniem!

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634