Poznajemy Ewangelię. Pamiątka niedzielnych Mszy Świętych

Cena: 80.00 PLN
szt.

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
Autor: Jarosław Zych
ISBN: 9788365889621
Format: 140×200 mm
Stron: 28
Wydanie: czerwiec 2018r.
Oprawa: miękka

Kochane dzieci

Przez najbliższy rok będziecie uczestniczyć w wyjątkowych lekcjach, w których nauczycielem będzie sam Pan Jezus. Pomogą wam one zrozumieć, o czym Chrystus mówi w Ewangelii. By jak najlepiej zapamiętać te nauki, po każdej niedzielnej Mszy Świętej wkleicie we wskazane w tej książeczce miejsce naklejkę z fragmentami Dobrej Nowiny. Zostały one tak dobrane, by jak najlepiej przekazać treść Ewangelii, którą ksiądz odczyta w czasie liturgii.

By jeszcze bardziej ułatwić wam zapamiętanie, o czym mówi Jezus w niedzielnej Ewangelii, zostały przygotowane dla was specjalne zadania: rebusy, zgadywanki, labirynty, kolorowanki, łamigłówki. Wszystkie w jakiś sposób łączą się z treścią Ewangelii z danej niedzieli i ułatwiają jej zapamiętanie. Po skompletowaniu naklejek i wykonaniu wszystkich zadań będziecie mieć znać mnóstwo wskazań Pana Jezusa, które zawsze będą was kierować ku Bogu, ku dobru i ku u zabawieniu.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634