Śmierć. Opowiadania dla dzieci

Cena: 8.40 PLN
szt.

Wydawnictwo Salezjańskie
Autor: Ferrero Bruno
ISBN:83-7201-304-7
Format: 220 x 200 mm
Liczba stron: 24

Książeczka ta, prosta i kolorowa, napisana została dla wszystkich rodziców i wychowawców, którzy nie chcą zostawić swych dzieci samych wobec codziennego „zjawiska” śmierci.

Specjalne święto (fragment)

Drogi Jezu, dzisiaj byłem na szczególnej uroczystości. Były baloniki przytwierdzone do drzwi domu. Na stole pełno frytek i pop-cornu. Potem znalazły się też słodycze. Dużo ich było. Był też sok, który najbardziej lubię. Spotkałem wszystkich moich przyjaciół. Bawiliśmy się razem, śpiewaliśmy. Była też Msza święta. Dorośli świętowali razem z nami. Jezu, nie były to urodziny. Na pewno nie. W dniu urodzin wspomina się narodziny. Dzisiaj natomiast wspominaliśmy śmierć Małgosi. Ona umarła przed dwoma laty. Zapytałem Mamusię: Dlaczego dziś świętujemy? Przecież Małgosia umarła! Mamusia odpowiedziała tak: „W ten sposób doświadczamy trochę tej radości, jaką Małgosia przeżywa w niebie. To tak jakbyś jadł czereśnie w zimie, na gwiazdkę! Nasze święto trochę to przypomina. Czujemy, że Małgosia jest z nami, próbujemy rozkoszować się jej życiem: świętem zmartwychwstałych!”.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634