SPOWIEDŹ KOBIET

Cena: 9.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
Autor: Andrzej Derdziuk OFMCap, Adam Zwierz OFMCap
ISBN: 9788375480429
format: 135x200mm
Strony: 176
Rok wydania:2015
Oprawa miękka

Kolejna książka o. Andrzeja Derdziuka OFMCap wydana we współpracy z Adamem Zwierzem OFMCap w serii Biblioteka Kapucyńska drukowanej przez Wydawnictwo Gaudium w Lublinie dotyczy spowiedzi kobiet.

Jest ona pomyślana jako pomoc dla kobiet, które korzystając z posługi konfesjonału, chciałyby pogłębić swoje rozumienie sakramentu pokuty i na nowo podjąć trud formacji własnego sumienia. Wiele analiz psychologicznych kobiecej osobowości zawartych w książce może też posłużyć spowiednikom w uwrażliwieniu ich na specyfikę podejścia kobiet do tego sakramentu. Choć bowiem kobiety nie grzeszą inaczej niż mężczyźni i są tak samo równe w obliczu miłosiernego Boga, to jednak niewiasty inaczej traktują swoją spowiedź i oczekują uszanowania ich wrażliwości przez kapłana zasiadającego w konfesjonale.

[Andrzej Derdziuk OFMCap]

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634