„War Room” SIŁA MODLITWY. Modlitwa jest potężną bronią

Cena: 34.90 PLN
szt.

Wydawnictwo:Dom Wydawniczy Rafael
ISBN: 9788375698565
Format 134x184mm
Stron: 16
Rok wydania: 2016
Oprawa miękka

WAR ROOM – Siła modlitwy (film DVD + książeczka)

Kolejny, piąty już film braci Alexa i Stephena Kendricków o sile modlitwy i wiary.

Hit, który przyciągnął miliony widzów do kin w premierowy weekend.

Małżeństwo Jordanów na pierwszy rzut oka wygląda idealnie: mieszkają w wygodnym domu, mają piękną córkę i gładko wspinają się po kolejnych szczeblach kariery. Rzeczywistość jest jednak bardziej dramatyczna, niż mogłoby się wydawać. Tony i Elizabeth przechodzą poważny kryzys w małżeństwie. On – beztrosko odcina kupony od swojego zawodowego sukcesu i skłania się w stronę hedonizmu. Ona – widząc zachowanie męża zamyka się w sobie i gromadzi pretensje do Tony’ego.

Wszystko zmierza ku katastrofie, gdy Elizabeth poznaje swoją nową klientkę, Clarę, dla której ma stworzyć „Salę narad wojennych”. Kobieta ma także nietypową prośbę: stworzenie strategii modlitwy za swoją rodzinę. W tym samym czasie na jaw wychodzą kolejne zmagania Tony’ego z pokusami. Elizabeth próbuje jakoś odbudować małżeństwo, ale to od jej męża zależy czy zrehabilituje się w oczach swojej rodziny.

Alex Kendrick – pisarz i reżyser zaznacza, że „War Room” powstał, by inspirować widzów do walki we właściwy sposób. Choć tematyka jest raczej dramatyczna, to film utrzymano w konwencji kina familijnego, z odpowiednią dawką humoru i ciepła.

Obraz autorów takich filmów jak „Fireproof”, Courageous”, „Facing the Giants”, „Flywheel” miał z założenia pokazać moc wiary w małżeństwie, ale też w innych sferach życia. Również w tej zawodowej, czy w rodzicielstwie oraz przyjaźni.

„War Room” jest także ekranowym debiutem pisarki Priscilli Shrier oraz Karen Abercrombie (Panna Clara) i Aleny Pitts w roli Danielle. Jedną z ról objął też reżyser – Alex Kendricks.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634