Wtedy i dziś. Biblijne mapy

Cena: 9.99 PLN
szt.

Wydawca: Oficyna Wydawnicza VOCATIO
ISBN: 978-83-7829-008-7
Rok wydania: 2012
Format: 980 x 215 mm, składane w harmonijkę (7 łamów).
Duża odporność na zużycie poprzez lakier na całości.

WTEDY I DZIŚ. BIBLIJNE MAPY

Porównaj czasy biblijne ze współczesnością.

Gdzie dziś znajdują się ziemie, o których mowa w Biblii? Gdzie w biblijnych czasach leżał Iran czy Irak? Na te pytania – a także na wiele innych – odpowiada broszura Wtedy i dziś. Biblijne mapy.  Zawiera ona 17 kolorowych map, które ukazują m.in.:
– starożytne imperia i królestwa
– podział Izraela na 12 plemion
– podróże misyjne Apostoła Pawła

Broszura Wtedy i dziś. Biblijne mapy pomoże lepiej rozumieć wydarzenia biblijne poprzez pokazanie, gdzie dokładnie miały one miejsce w porównaniu z czasami współczesnymi. Na każdej z 12 map współczesne nazwy państw i miast nałożone są czerwoną czcionką, a nazwy miast starożytnych czarną czcionką. Te, które istnieją do dziś mają czerwone podkreślenie. Broszura jest znakomitą pomocą na lekcje religii czy historii, a także na spotkania biblijne.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634