Ziemia święta oczami wyobraźni

Cena: 12.00 PLN
szt.

Wydawca: Oficyna Wydawnicza VOCATIO
Autor: praca zbiorowa
Redakcja: ks. Waldemar Chrostowski
ISBN: 83-7146-006-06
Rok wydania: 1999
Format: 125 x 195 mm
Liczba stron: 118
Oprawa miękka, lakierowana

Ziemia Święta żyje w każdym z nas swoim własnym życiem. Oglądamy ją oczami wyobraźni zwłaszcza wtedy, gdy sięgamy po Pismo Święte, uczestniczymy w liturgii bądź bierzemy udział w katechezach pogłębiających wiarę religijną. Zaczyna się to bardzo wcześnie, bo już w dzieciństwie, i trwa całe życie. A im więcej w nas wrażliwości, tym bardziej obraz Ziemi Świętej odzwierciedla rzeczywistość, w jakiej żyjemy i bogactwo własnych doświadczeń i przeżyć.

Ziemia Święta oczami wyobraźni to plon konkursu ogłoszonego w drugiej połowie 1998 roku przez „Radio Plus” podczas cotygodniowej audycji „Słowo plus muzyka”. Słuchacze, którzy nigdy wcześniej nie byli w Ziemi Świętej, zostali poproszeni o podzielenie się swoimi o niej wyobrażeniami. Napłynęło kilkadziesiąt odpowiedzi, zaś najciekawsze zostały zamieszczone w tej książce.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634